Cienījamie dalībnieki!

Ņemot vērā COVID-19 infekcijas straujo izplatību un valstī noteiktos ierobežojumus, lai mazinātu riskus inficēties apmācību dalībniekiem un rīkotājiem, tika pieņemts lēmums PĀRCELT personas datu aizsardzības speciālista apmācību atlikušās nodarbības uz vēlāku laiku- provizoriski uz maiju, taču datumi vēl tiks precizēti. Informācija tiks paziņota pēc iespējas ātrāk.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un lūdzam izturēties ar sapratni. Novēlam Jums veselību!


Kārtējās personas datu aizsardzības speciālista apmācības paredzētas: 

2020. gada 12., 13.,18.,20. martā

Palikušas tikai dažas brīvas vietas, nenokavējiet!


Mūsu organizētās personas datu aizsardzības speciālista apmācības kvalificēta, zinoša un pieredzējuša speciālista vadībā, var būt noderīgas esošajā darbā, vai pat jaunas karjeras veidošanā!

Mēs rīkojam personas datu aizsardzības speciālista apmācības no 2008. gada. Esam pirmie, kas Latvijā uzsāka šo apmācību rīkošanu! Apmācības vada Latvijā, iespējams, pieredzējušākais speciālists personas datu aizsardzības jautājumos Māris Ruķers.

Personas datu aizsardzības speciālista apmācības notiek Rīgā, Bauskas ielā 58A (VALDO centrā) no 10.00 līdz 17.00, 2.stāva konferenču zālē. Automašīnas novietošana pie ēkas bez maksas (iebraukšana no Skaistkalnes ielas).

  • Dalības maksa- EUR 605,00 (ar PVN)
  • Pieteikties uz apmācībām var, atsūtot informāciju par dalībnieku (vārds/uzvārds/e-pasta adrese) un rekvizītus rēķina izstādīšanai uz e-pastu: pieteikumi@e-risinajumi.lv.
  • Pieteikumus pieņemsim, kamēr būs brīvas vietas, bet ne vēlāk kā līdz 06.03.2020.
  • Iespējams pieteikties apmācībām, veicot rezervācijas maksu– EUR 100,00 (ar PVN)*. Atlikušo summu būs jāsamaksā līdz 6. martam, par to saņemsiet atsevišķu rēķinu. Atlikušo maksājumu iespējams sadalīt divās daļās. *Uzmanību- izmantojot iespēju maksāt pa daļām,papildus tiek ieturēta administrēšanas maksa: EUR 30,00.
  • Saņemt rēķinu par rezervācijas maksu var, atrakstot pieprasījumu uz e-pastu: pieteikumi@e-risinajumi.lv, norādot informāciju par dalībnieku (vārds/uzvārds/e-pasta adrese) un rekvizītus rēķina izstādīšanai.
  • Nesaņemot noteiktu minimālo pieteikumu skaitu, apmācību datumi var tikt pārcelti, tādēļ nevilcinieties pieteikties, ja vēlaties mācīties tieši martā!

 

Apmācību laikā notiek praktisku situāciju analīze un aktīva diskusija ar dalībniekiem, izpratnes padziļināšanai. Nodrošinām arī kafijas pauzes un piedāvājam papildu sadarbību arī pēc apmācību noslēguma!

Personas datu aizsardzības speciālista pakalpojumi šobrīd Latvijā ir ļoti pieprasīti, jo personas datu aizsardzības speciālistu skaits Latvijā ir salīdzinoši neliels, bet fizisko personu datu aizsardzība ir aktuāla praktiski visu uzņēmumu un iestāžu darbībā, kas nodarbojas ar jebkāda veida personas datu apstrādi (loteriju rīkošana, uzņēmuma klientu lojalitātes kartes, videonovērošana, personas datu apstrāde personāla daļā utt).

Lai piedalītos personas datu aizsardzības speciālista apmācībās, nav nepieciešamas īpašas priekšzināšanas, neskatoties uz to, vieglāk personas datu aizsardzības speciālista apmācību programmu apgūt būs tiem, kam ir izglītība tiesību zinātņu, informācijas tehnoloģiju vai līdzīgā jomā.

Apmācību apmeklētājiem tiks izsniegts apliecinājums, kas šobrīd atzīstams kā pierādījums zināšanām datu aizsardzībā. Apmācībām noslēdzoties, kursants varēs pildīt personas datu aizsardzības speciālista funkcijas.

(Papildus skaidrojums par personas datu aizsardzības apmācībām: šeit)

Organizējam arī informatīvus seminārus par aktuālajiem jautājumiem personas datu aizsardzības regulējumā. Sekojiet līdzi jaunākajai informācijai.

image_pdf