Māris Ruķers piedalās starptautiskajā konferencē “CPDP2019 DATA PROTECTION AND DEMOCRACY”.

 

Māris Ruķers- SIA “E- Sabiedrības risinājumi” valdes loceklis, no 22.01.-24.01.2020. piedalās CPDP organizētā starptautiskā konferencē “DATA PROTECTION AND ARTIFICIAL INTELLIGENCE” Briselē (Beļģija).

CPDP ir viena no vadošajām datu aizsardzības un privātuma aizsardzības konferencēm Eiropā un visā pasaulē- bezpeļņas platforma, ko sākotnēji 2007. gadā nodibināja pētniecības grupas no Vrije Universiteit Brussel, Namur universitātes un Tilburgas Universitātes.Turpmākajos gados platformu apvienoja Institut National de Recherche en Informatique et en Automatique un Fraunhofer Institut für System und Innovationsforschung, un tagad tā ir kļuvusi par platformu, ko pārvalda 20 akadēmiskie izcilības centri no ES, ASV un citām valstīm.

Kā pasaules mēroga vadoša daudznozaru konferenču organizators, CPDP piedāvā iespējas gūt zināšanas un aktuālāko informāciju tiesiskajā, normatīvajā, akadēmiskajā un tehnoloģiskajā attīstībā privātuma un datu aizsardzības jomā. Neatkarības un savstarpējas cieņas gaisotnē CPDP Briselē pulcē akadēmiķus, juristus, praktiķus, politikas veidotājus, rūpniecības nozares pārstāvjus un pilsonisko sabiedrību no visas pasaules, piedāvājot viņiem iespēju apmainīties ar idejām un apspriest jaunākos aktuālos jautājumus un tendences.

Sīkāka informācija un konferences programma atrodama šeit

 

 

image_pdf