Pieteikšanās pasākumiem

Video lekcija “Valsts pārvaldes iestāžu un amatpersonu informācijas pieprasījumi”

EUR 20.00 (ieskaitot PVN)

Kategorija:

Apraksts

Konkrētā lekcija noderēs visiem valsts un pašvaldību iestāžu darbiniekiem, personas datu aizsardzības speciālistiem, kā arī visiem komersantiem, kuri vēlas panākt likumam atbilstošu informācijas pieprasījumu sagatavošanu no valsts amatpersonu puses.

Video lekcijā Māris Ruķers sniedz detalizētu skaidrojumu par valsts iestādes informācijas pieprasījuma tiesisko statusu, ņemot vērā Latvijas Republikas tiesu praksi. Video lekcijas otra daļa ir veltīta informācijas pieprasījuma vērtējumam no personas datu aizsardzības un Vispārīgās datu aizsardzības regulas Nr.2016/679 (Regula) viedokļa. Lekcijā īpaši aplūkots šā gada marta Administratīvās apgabaltiesas lēmums vērsties Eiropas Savienības tiesā, lai pieprasītu prejudiciālo nolēmumu par Regulā noteikto personas datu apstrādes principu piemērošanu Valsts ieņēmumu dienesta informācijas pieprasījuma gadījumā. Eiropas Savienības tiesa jau ir ierosinājusi attiecīgu lietu Nr.175/20. Eiropas Savienības tiesas prejudiciālais nolēmums šajā lietā skars jebkuras valsts pārvaldes iestādes vai amatpersonas pieprasījuma sagatavošanu, kas tiek adresēts privātajam sektoram.

 

Video lekcijas garums: 35 minūtes 43 sekundes.

 

Lekcijas valoda: latviešu valoda

 

Formāta raksturojums: lekcija veidota audioformātā ar vizuālu prezentāciju. Lai noskatītos video, iekārtā jābūt atjauninātam pārlūkam ar HTML5 video atbalstu.

 

Video lekcijas cena: EUR 20,00 ieskaitot PVN.