Personas datu aizsardzības semināri

2019. gada 24. aprīlī aicinām piedalīties seminārā par aktualitātēm personas datu aizsardzībā. Semināru vadīs Māris Ruķers, Mg.iur., vadošais personas datu aizsardzības eksperts Latvijā. Seminārs ļaus salīdzināt un novērtēt, cik daudz Jūsu organizācija ir apzinājusies Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasības un to ietekmi praksē, kā arī ļaus izvairīties no sankcijām nākotnē!

Laipni aicināti piedalīties visi interesenti!

Seminārs notiks “Tallink Hotel Riga” Rīgā, Elizabetes iela 24, konferenču zālē no 10.00 līdz 16.30. Dalības maksa: EUR 121,00 (iekļaujot PVN).

Papildus informācija un plašāks semināra apraksts aplūkojams šeit:

Seminārā nodrošināsim ar mācību materiāliem un kafijas pauzēm. Tiks izsniegts apliecinājums par piedalīšanos.

Interesentus laipni aicinām pieteikties uz semināru elektroniski, šeit, vai arī nosūtot informāciju par dalībnieku (vārds/uzvārds/e-pasta adrese) un organizācijas rekvizītus uz e-pastu: pieteikumi@e-risinajumi.lv. Pieteikties var līdz 2019. gada 19. aprīlim (ieskaitot), vai kamēr ir brīvas vietas. Dalībnieku skaits seminārā ir ierobežots , tāpēc lūdzam pieteikties savlaicīgi. Ja tiks pārsniegts vietu skaits auditorijā, paturam tiesības atteikt dalību tiem dalībniekiem, kuri pieteikušies vēlāk.

image_pdf