(Informācija papildināta: 08.05.2020.)

Cienījamie interesenti un dalībnieki!

SEMINĀRS personas datu aizsardzības jomas speciālistiem PĀRCELTS uz nenoteiktu laiku saistībā ar  valdības lēmumu pagarināt ārkārtējo situāciju. Par semināra datumu informēsim, tiklīdz tas būs iespējams. Atgādinām, ka esošās rezervācijas paliek spēkā.

  Sekojiet informācijai mūsu mājas lapā!


31.03.2020. esam ieplānojuši rīkot semināru personas datu aizsardzības jomas speciālistiem.

Šis būs ļoti īpašs- jubilejas seminārs, ar pazīstamiem lektoriem, interesantām tēmām un svētku torti semināra noslēgumā!

Informāciju par semināru  atradīsiet šeit.

Ja vēlaties piedalīties, lūgums nevilcināties, jo vietu skaits ir ierobežots, bet interese jau šobrīd ļoti liela.

Pieteikumus var sūtīt uz e-pastu pieteikumi@e-risinajumi.lv Gaidīsim!


Piedāvājam seminārus par personas datu aizsardzības tēmu- ikvienam, kam šie jautājumi ir aktuāli, kā arī kvalifikācijas paaugstināšanai praktizējošiem personas datu aizsardzības speciālistiem.

Skaram arī citas aktuālas tēmas, sekojiet līdzi jaunumiem!

Ja vēlaties uzreiz saņemt jaunumus par paredzētajiem semināriem, rakstiet uz pieteikumi@e-risinajumi.lv, norādot savu e-pasta adresi un mēs Jūs informēsim!

(Ir iespējams novadīt semināru Jūsu iestādes/uzņēmuma darbiniekiem par specifisku tēmu. Ja nepieciešams šāds pakalpojums, sazinieties ar mums!)

Ja kādu apstākļu dēļ, interesējošu semināru nav iespējams apmeklēt, ir iepējams saņemt informatīvos materiālus elektroniski (tiek izsūtīti uzreiz pēc semināra). Viena semināra mācību materiālu komplekta cena ir EUR 25,00 (iekļaujot PVN).  Materiālus var pasūtīt, atrakstot e-pastu uz info@e-risinajumi.lv

image_pdf