Piedāvājam seminārus par personas datu aizsardzības tēmu- ikvienam, kam šie jautājumi ir aktuāli, kā arī kvalifikācijas paaugstināšanai praktizējošiem personas datu aizsardzības speciālistiem.

(Ir iespējams novadīt semināru Jūsu iestādes/uzņēmuma darbiniekiem par specifisku tēmu. Ja nepieciešams šāds pakalpojums, sazinieties ar mums!)

Ja vēlaties uzreiz saņemt jaunumus par paredzētajiem semināriem, rakstiet uz pieteikumi@e-risinajumi.lv, norādot savu e-pasta adresi un mēs Jūs informēsim!

Ja kādu apstākļu dēļ, semināru nav iespējams apmeklēt, ir iepējams saņemt informatīvos materiālus elektroniski (tiek izsūtīti uzreiz pēc semināra). Viena semināra mācību materiālu komplekta cena ir EUR 25,00 (iekļaujot PVN).  Materiālus var pasūtīt, atrakstot e-pastu uz info@e-risinajumi.lv

Drīzumā plānoti sekojoši semināri:

 07.11.2019. SEMINĀRS PERSONAS DATU AIZSARDZĪBAS SPECIĀLISTIEM KVALIFIKĀCIJAS UZTURĒŠANAI

Semināru vadīs: Mg.iur. M.Ruķers, personas datu aizsardzības eksperts, Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes pasniedzējs

Semināra vieta/laiks: Seminārs notiks 07.11.2019. “Valdo centrā”, Bauskas ielā 58A, konferenču zālē no 10.00 līdz 15.30.

Dalības maksa: EUR 121,00 (ieskaitot PVN).

Semināra dalībniekiem tiks nodrošināti izdales materiāli un kafijas pauze.

(2 un vairāk dalībniekiem no vienas iestādes piedāvājam atlaidi, šādā gadījumā lūgums pieteikt visus dalībniekus vienā e-pastā.)

Pieteikšanās kārtība: pieteikties iespējams, atsūtot uz e-pasta adresi pieteikumi@e-risinajumi.lv dalībnieka/u vārdu uzvārdu un rekvizītus rēķina izstādīšanai.

Semināra programma: šeit

Uzmanību! Vietas rezervācija notiek tikai pēc izstādītā rēķina apmaksas saņemšanas tajā norādītajā termiņā.

 


 

05.12.2019. seminārs “ADMINISTRATĪVO PĀRKĀPUMU LIETVEDĪBA NO 2020.GADA 1.JANVĀRA: ADMINISTRATĪVĀS ATBILDĪBAS LIKUMS UN SVARĪGĀKĀS NOVITĀTES”

No nākamā gada 1.janvāra spēkā stājas Administratīvās atbildības likums, bet spēku zaudēs Latvijas administratīvo pārkāpumu kodekss, kas tiek piemērots jau no 1985.gada!

Šis ir piemērots brīdis, lai pirms izmaiņu stāšanās spēkā pievērstu uzmanību aktuālajam šajā jomā.

Īpaši aicināti valsts un pašvaldību iestāžu juristi, inspektori, valsts un pašvaldības policijas un citi darbinieki, kuru darbs ikdienā ir saistīts ar administratīvo pārkāpumu jomu!

Seminārā tiks skaidrotas administratīvā pārkāpuma lietvedības procesa īpatnības, salīdzinot ar kodeksu, kā arī skaidroti jautājumi par to, kā valsts un pašvaldību iestādēm turpmāk rīkoties, lai pareizi organizētu administratīvo pārkāpumu procesu iestādē.

Semināru vadīs: Mg.iur. M.Ruķers, personas datu aizsardzības eksperts, Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes pasniedzējs

Semināra vieta/laiks: Seminārs notiks “Tallink Hotel Riga” Rīgā, Elizabetes ielā 24, konferenču zālē no plkst.10.00 līdz plkst.15.30.

Dalības maksa: EUR 121,00 (ieskaitot PVN).

Semināra dalībniekiem tiks nodrošināti izdales materiāli un kafijas pauze.

(2 un vairāk dalībniekiem no vienas iestādes piedāvājam atlaidi, šādā gadījumā lūgums pieteikt visus dalībniekus vienā e-pastā.)

Pieteikšanās kārtība: pieteikties iespējams, atsūtot uz e-pasta adresi pieteikumi@e-risinajumi.lv dalībnieka/u vārdu uzvārdu un rekvizītus rēķina izstādīšanai.

Semināra programmu publicēsim tuvākajā laikā.

Uzmanību! Vietas rezervācija notiek tikai pēc izstādītā rēķina apmaksas saņemšanas tajā norādītajā termiņā.

 

image_pdf