Šīs sīkdatņu politikas mērķis ir sniegt informāciju par SIA “E-sabiedrības risinājumi”, reģistrācijas nr. LV40003734274, juridiskā adrese: Pureņu iela 2B, Rīga, LV-1029 (turpmāk – BIROJS) mājaslapā https://e-risinajumi.lv/ izmantotajām sīkdatnēm.

Sīkdatņu politika attiecībā uz personas datu aizsardzību izskaidro, kā tiek apstrādāti personas dati un sniedz informāciju par datu subjekta tiesībām saskaņā ar 2016. gada 27. aprīļa Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu (ES) Nr. 2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti  un ar ko atceļ Direktīvu 95/46/EK (turpmāk – Regula).

Pārzinis:

SIA “E-sabiedrības risinājumi”, reģistrācijas nr. LV40003734274, juridiskā adrese: Pureņu iela 2B, Rīga, LV-1029.  Kontaktinformācija: e-pasta adrese: info@e-risinajumi.lv, tālrunis: +371 67291372.

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatne ir neliela teksta datne, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad Jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

Atkarībā no veicamajām funkcijām un izmantošanas mērķa pastāv sekojošie sīkdatņu veidi:

  • Obligātās sīkdatnes. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tam, lai Jūs varētu pārlūkot vietni un izmantot tās funkcijas, piem., iegaumēt veidnēs ievadīto informāciju sesijas laikā. Bez šīm sīkdatnēm nebūtu iespējams sniegt noteiktus vietnes pakalpojumus. Šīs sīkdatnes tiek glabātas Tavā iekārtā līdz brīdim, kad tiek aizvērta tīmekļa pārlūkprogramma. Ja tomēr, izmantojot pārlūkprogrammu nodrošinātās iespējas, Tu izvēlēsies tās atspējot, ņem vērā – tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi.
  • Funkcionālās sīkdatnes. Ar funkcionālajām sīkdatnēm vietne atceras Jūsu izvēlētos uzstādījumus un veiktās izvēles, lai vēlāk Jūs varētu ērtāk lietot vietni. Šīs sīkdatnes glabājas Jūsu iekārtā pastāvīgi.
  • Analītiskās sīkdatnes. Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos, lai noskaidrotu, kas interesē vietnes lietotājus, un varētu uzlabot vietnes funkcionalitāti, padarīt to ērtāk lietojamu.
  • Reklāmas sīkdatnes. Šīs sīkdatnes mums ļauj fiksēt lietotāju apmeklējumus vietnē, lapās, kuras apmeklējāt pirms tam, un saites, kuras atvērāt. Šī informācija tiek izmantota, lai rādītā reklāma atbilstu lietotāju interesēm.

 

Sīkdatnes un to izmantošanas mērķi

BIROJS izmanto sīkdatnes, lai:

  • saglabātu apmeklētāju iestatījumus;
  • nodrošinātu vietnes funkcionēšanu;

BIROJA mājaslapā tiek izmantotas sekojošās sīkdatnes:

Sīkdatne Funkcija Sīkdatnes darbības termiņš
keep_cart Nodrošina pasūtījumu grozā esošo pakalpojumu glabāšanas nepārtrauktību, kamēr apmeklētājs neaizver pārlūkprogrammu. Līdz lietotāja sesijas beigām, jeb līdz brīdim, kad tiek aizvērta pārlūkprogramma.
catAccCookies Nodrošina fakta, ka lietotājs ir nospiedis pogu „Iepazinos” uznirstošajam logam par sīkdatnēm, saglabāšanu. Sīkdatne ir nepieciešama, lai nerādītu šo logu lietotājam atkārtoti. 90 dienas.
woocommerce_cart_hash Nodrošina  informācijas, par grozā esošo pakalpojumu, uzglabāšanu. Tādējādi nodrošinot pakalpojumu saglabāšanu grozā, pārslēdzoties starp tīmekļa vietnes sadaļām Līdz sesijas beigām.
woocommerce_items_in_cart Nodrošina fakta, ka pasūtījumu grozā ir ievietoti pakalpojumi, saglabāšanu. Tas ir nepieciešams mājas lapas darbības nodrošināšanai, lai varētu iegūt informāciju par groza statusa izmaiņām. Līdz sesijas beigām.
wp_woocommerce_session_ Sīkdatnē ir saglabāts unikāls kods, kas ir nepieciešams serverim datu lokalizēšanai datu bāzē. Konkrētajā sīkdatnē netiek uzglabāta personiskā informācija. 3 dienas.

 

Trešo personu sīkdatnes

BIROJS lapas drošībai izmanto Google reCAPCHA rīku pirms pieteikuma formās paredzēto datu nosūtīšanas. Par Google reCAPCHA darbību var iegūt informāciju noklikšķinot uz Google reCAPCHA paziņojumā iekļauto sadaļu “Konfidencialitāte” un “Noteikumi”.

Kā iespējams kontrolēt sīkdatnes?

Jūs varat dzēst sīkdatnes pēc savas izvēles. Sīkdatnes tiek saglabātas jūsu ierīcē uz laiku vai līdz brīdim, kad tās manuāli izdzēsīsiet. BIROJA mājaslapas lietotājs var dzēst no savas ierīces visas sīkdatnes, kas jau ir saglabātas, un var veikt iestatījumus, lai pārlūkprogramma neļautu tās saglabāt. Tādā gadījumā izvēle nesaglabāt sīkdatnes ir manuāli jānorāda katru reizi, kad apmeklējat BIROJA interneta vietni. Taču brīdinām, ka daži pakalpojumi un BIROJA mājas lapas funkcijas var nedarboties.

Izmaiņas sīkdatņu politikā

BIROJS ir tiesīgs mainīt šo politiku un izmaiņas tiks publicētas šajā interneta vietnē.

Sīkdatņu politika pēdējo reizi papildināta 2022.gada 28.novembrī.

 

 

image_pdf