Pirms mājas lapas www.e-risinajumi.lv aplūkošanas, lūdzam izlasīt SIA “E-sabiedrības risinājumi” mājas lapas sīkdatņu politiku.

KAS IR SĪKDATNE?

Sīkdatne ir teksta datne, kas parasti tiek ievietota globālā mājas lapas lietotāja datora pārlūkprogrammā, lai uzlabotu attiecīgās mājas lapas darbību. Lietotāja ierīcē saglabāta sīkdatne ļauj atpazīt lietotāja darbības mājas lapā. Tas var būt nepieciešams dažādiem mērķiem.

MŪSU SĪKDATNES

Pārzinis: SIA “E-sabiedrības risinājumi”, reģistrācijas numurs LV40003734274 (turpmāk – BIROJS). Kontaktadrese: Rīga, Bauskas iela 58A, LV-1004. E-pasta adrese: info@e-risinajumi.lv, telefons: +371 67291372.

Apmeklējot šo mājas lapu, lietotāja iekārtā tiek ievietotas sīkdatnes mājas lapas darbības drošībai, klientu apkalpošanai, apmeklētības statistikai, kā arī lietošanas funkciju ērtākai nodrošināšanai, ievērojot personas datu aizsardzības noteikumus.

MŪSU SĪKDATŅU MĒRĶI

BIROJS ievēro Informācijas sabiedrības pakalpojumu likuma 7.1 panta prasības.

BIROJS izmanto sīkdatnes mājas lapas funkcionalitātes nodrošināšanai un lai uzlabotu mājas lapas darbības efektivitāti.

BIROJS izmanto šādas sīkdatnes:

Sīkdatne Funkcija Sīkdatnes darbības termiņš
keep_cart Nodrošina pasūtījumu grozā esošo pakalpojumu glabāšanas nepārtrauktību, kamēr apmeklētājs neaizver pārlūkprogrammu. Līdz lietotāja sesijas beigām, jeb līdz brīdim, kad tiek aizvērta pārlūkprogramma.
catAccCookies Nodrošina fakta, ka lietotājs ir nospiedis pogu „Iepazinos” uznirstošajam logam par sīkdatnēm, saglabāšanu. Sīkdatne ir nepieciešama, lai nerādītu šo logu lietotājam atkārtoti. 90 dienas.
woocommerce_cart_hash Nodrošina  informācijas, par grozā esošo pakalpojumu, uzglabāšanu. Tādējādi nodrošinot pakalpojumu saglabāšanu grozā, pārslēdzoties starp tīmekļa vietnes sadaļām Līdz sesijas beigām.
woocommerce_items_in_cart Nodrošina fakta, ka pasūtījumu grozā ir ievietoti pakalpojumi, saglabāšanu. Tas ir nepieciešams mājas lapas darbības nodrošināšanai, lai varētu iegūt informāciju par groza statusa izmaiņām. Līdz sesijas beigām.
wp_woocommerce_session_ Sīkdatnē ir saglabāts unikāls kods, kas ir nepieciešams serverim datu lokalizēšanai datu bāzē. Konkrētajā sīkdatnē netiek uzglabāta personiskā informācija. 3 dienas.

 

KO MĒS NEDARĀM

BIROJS neizmanto sīkdatnes, lai veiktu jebkādu lietotāju paradumu izsekošanu, tāpēc BIROJS Jūs informē par sīkdatņu izmantošanu, bet neprasa lietotāja piekrišanu sīkdatņu izmantošanai.

Jebkura informācija, kas tiek iegūta ar BIROJA mājas lapas sīkdatņu palīdzību, tiek saglabāta tikai līdz sīkdatņu termiņa beigām un netiek izmantota citiem mērķiem.

BIROJS nenodos iegūto informāciju par lietotājiem trešajām personām.

TREŠO PERSONU SĪKDATNES

BIROJA mājas lapai ir piesaistīts rīks Google Analytics, kuru BIROJS izmanto, lai iegūtu priekšstatu, kā Jūs lietojat BIROJA mājas lapu un lai uzlabotu lietotājiem paredzētās informācijas sniegšanu. BIROJS lapas drošībai izmanto arī Google reCAPCHA rīku pirms pieteikuma formās paredzēto datu nosūtīšanas.

Google Analytics rīka darbību nodrošina Google Inc. (ASV uzņēmums), kuram ir piekļuve ar šī rīka palīdzību ievāktajiem statistikas datiem, tostarp lietotāja IP adresei, pieslēguma laikam un citai tehniskai informācijai. Šādā veidā lietotāja iekārtā tiek ievietotas trešās personas (Google) sīkdatnes.

Par Google sīkdatņu darbību var iegūt informāciju attiecīgajās Google privātuma vai sīkdatņu politikās (saite uz šiem dokumentiem ir iekļauta drošības koda  banerī) un BIROJS neatbild par trešās personas personas datu apstrādi.

SĪKDATŅU IEROBEŽOŠANA

Jūs varat dzēst sīkdatnes pēc savas izvēles. BIROJA mājas lapas lietotājs var dzēst no savas ierīces visas sīkdatnes, kas jau ir saglabātas, un var veikt iestatījumus, lai pārlūkprogramma neļautu tās saglabāt. Tādā gadījumā izvēle nesaglabāt sīkdatnes ir manuāli jānorāda katru reizi, kad apmeklējat BIROJA interneta vietni. Taču brīdinām, ka daži pakalpojumi un BIROJA mājas lapas funkcijas var nedarboties.

Jūs varat atteikties no Google Analytics sīkdatnēm, lejupielādējot un instalējot Google Analytics Opt-out Browser papildrīku. Šis papildrīks sazinās ar Google Analytics, lai norādītu, ka informāciju par attiecīgo interneta mājas lapas apmeklējumu nedrīkst sūtīt uz Google Analytics.

Tāpat Jūs varat mainīt savas ierīces pārlūkprogrammas iestatījumus, lai atteiktos no jaunām sīkdatnēm, dzēstu esošās vai vienkārši informētu Jūs par jaunu sīkdatņu nosūtīšanu uz Jūsu ierīci.

Izvēloties dzēst sīkdatnes, Jums jāzina, ka tiks zaudētas visas iestatītās BIROJA mājas lapas izvēlnes. Ja nobloķēsiet sīkdatnes pavisam, daudzas mājas lapas (ne tikai BIROJA mājas lapa) nedarbosies pienācīgi. Tāpēc BIROJS iesaka neatslēgt sīkdatņu funkciju.

Izmaiņas Sīkdatņu politikā

Šī ir Sīkdatņu politikas dokumenta versija Nr.2019/01.

BIROJS ir tiesīgs mainīt šo politiku un izmaiņas tiks publicētas šajā interneta vietnē.

 

image_pdf